LITETOUCH ™ DENTÁLNÍ LASER
Představujeme novou generaci Er: YAG laser, LiteTouch ™
– světově první zubní laser bez vláken, pro laserové zákroky na tvrdých a měkkých zubních tkáních.

 

lite touch 1

LiteTouch ™ je první zubní laser na tvrdé tkáně, který zcela eliminuje nutnost použití vláken.

LiteTouch ™ je unikátní a inovativní „Laser-in-The Handpiece ™“ , integruje celý laserový mechanismus
v menší velikosti komory (12 cm dlouhé, průměr 2,3 cm), která napodobuje široce používáné turbínové násadky.

LiteTouch ™ laser umožňuje volný pohyb rukou, stejně jako turbínová vrtačka, což vyžaduje krátký proces učení. Zatímco použití turbínové vrtačky je zaměřeno především na kontakt mezi vrtačkou a tkání, je LiteTouch ™ používán hlavně v bezkontaktním režimu, přičemž snižuje bolest a vibrace.

LiteTouch ™ je nejmenší a nejlehčí zubní laser v průmyslu, váží méně než 20 kg/44 kg a snadno vejde do jakékoli zubní kliniky. Klinická praxe LiteTouch ™ zubní laser se vyznačuje přesností, se kterou zubaři provádí selektivní zpracování cílových oblastí při zachování struktury zubu a zdravá zubní tkáň je tak nedotčená.

Zubní lékař může provádět širokou škálu zubních zákroků na měkkých a tvrdých tkáních, které často nevyžadují anestezii nebo téměř žádnou následnou úpravu, čímž předchází nepohodlí pacienta. LiteTouch ™ je jediný zubní laser, který umožňuje zubním lékařům, aby si kompletní projev svých odborných znalostí a zubní mistrovství při provádění celé řady stomatologických postupů prováděných na klinice, včetně estetiky, regenerační ošetření, protetika, ortodoncie, pediatrie a mnohé další společný postup.
Můžeme provádět přes 90% všech běžných zubních zákroků – jak na zuby a dásně – laserem.
Užitečné v takových rutinních postupů, odstranění zubního kazu a kavity čímž se sníží čas potřebný k dokončení plnění. Široký sortiment ústní a parodontu postupy jsou efektivnější laserem.

Lite Touch Turbínová vrtačka Téměř bez anestezie Anestezie je nutná Žádné pooperační znecitlivění a citlivost Pooperační znecitlivění a citlivost více kvadrantu jeden kvadrant Bez hlučného vrtání a vibrací Hlučné vrtání a vibrace Baktericidní účinek Ohrožení bakteriální kontaminace Koagulace: rychlé hojení, Skalpel: pomalé hojení, jizvy Žádné mikro-štěpení Mikroštěpení Rychlejší zotavení Pomalejší zotavení Estetický postup